KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘KADIN’ TEMALI SERGİMİZE BÜYÜK İLGİ

‘KADIN’ TEMALI SERGİMİZE  BÜYÜK İLGİ

      Safranbolu Vilayetler Birliği Ortaokulumuz tarafından hazırlanan ‘ Kadın’ temalı resim sergisine yoğun ilgi.

      Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında Safranboluluların beğenisine sunulan sergiye, Ak Parti Karabük Milletvekili Sayın Cumhur Ünal, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Gümüş, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı SayınDr. Fatih Ürkmezer’in eşi Sayın Miray Ürkmezer, Öğretmenlerimiz ,öğrencilerimiz  ile çok sayıda vatandaş katıldı.

      Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Sayın Taner Tünay, Milli Eğitim Bakanlığımızın 2023 vizyonu ışığında Vilayetler Birliği Ortaokul öğrencilerimiz ve çağımızın becerileri ile donamış, bu becerileri bilime sevdalı, kültüre sevdalı bireyler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu sergide de çocuklarımız tüm iyi niyet ve becerilerini sergilediler. Bu vesile ile sergimize iştirak eden, destek veren ve sergiye büyük emek harcayan Öğretmenimiz Mürşide Sultan Taştan hanımefendiye teşekkür ediyorum “dedi.

      Karabük Milletvekili Sayın Cumhur Ünal ise, “Öncelikle evlatlarımızı tebrik ediyorum. Gerçekten birbirinden güzel eserleri bu gün bizlerle paylaşıyorlar. Gönüllerinden, yüreklerinden akan duygularını resmetmişler. Yine bu gün malumunuz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Bu vesile ile de tüm kadınlarımızın gününü kutluyor, bizleri dünyaya getiren, yetiştiren varlıklarımız her türlü övgüye layıklar. Sağlıkla, mutlulukla, huzurla ömürlerinin geçmesini diliyorum. Sergimiz hayırlı olsun. “ dedi.

      Konuşmaların ardından protokol ve vatandaşlar Vilayetler Birliği Ortaokulu Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan ve beğeni toplayan sergiyi gezdi.

10-03-201910-03-201910-03-201910-03-201910-03-201910-03-201910-03-201910-03-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.