KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İNSANIZ BİZ DEĞERLER HEDEFİMİZ" PROJE EKİBİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ"İnsanız Biz, Değerler Hedefimiz" eTwinning proje sorumluları Şebnem Yılmaz, Utku Ergül, Şule Nihal Kara ve Savaş Aydın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdiler.

Proje kapsamında Yaşlılar Haftası, Orman Haftası, Otizm Farkındalık Günü ve 23 Nisan Çocuk Bayramı haftalarında Türk kültüründe etkili ve önemli olan sevgi, saygı, sabır, sorumluluk, temizlik, vatanseverlik gibi 12 değeri içeren etkinlikler düzenleneceğini belirten projeden sorumlu öğretmenlerimiz desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de "İnsanız Biz, Değerler Hedefimiz" eTwinning proje ekibindeki öğretmenlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

30-04-202230-04-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.