KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMKB GÜZEL SANATLAR LİSEMİZDE MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI.

İMKB GÜZEL SANATLAR LİSEMİZDE MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI.

      İMKB Güzel Sanatlar Lisesi'nin yılsonu mezuniyet töreni yapıldı.

        0kulun konferans salonunda gerçekleşen mezuniyet törenine, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Okul Müdürü, Öğretmenler ile çok sayıda öğrenci velisi katıldı.
      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ yaptığı konuşmada, 'Sevgili Öğretmen arkadaşlarımız hepinize öğrencilerimize yapmış olduğunuz katkılarınız için teşekkürlerimi sunarım. Öğrencilerimize sadece teknik bilgiler öğretmekle yetinmediniz, aynı zamanda bir birey olarak sorumluluklarını, paylaşmayı ve dayanışmayı, bir meslek sahibi olarak topluma karşı görevlerini öğrettiniz ve onlar için örnek alacakları bir model oldunuz"

      Sayın GÜMÜŞ öğrencilere seslenerek, " Sevgili Öğrencilerimiz, sizlerden beklediğimiz üç şey var. Bunlar sağlıklı olmanız, mutlu ve toplumsal değer ölçütleriyle başarılı olmanızdır. Hedefleriniz toplumsal görevlerinize uygun olsun. Hiç unutmayın ki dürüst, çalışkan ve üretken insan bir değerdir. Kendinize güvenin, gelecekten korkmayın. Güzel Ülkemiz için elinizden gelen gayreti gösterin " dedi.

      Sayın GÜMÜŞ Ailelere de seslenerek, 'Öğrencilerimizi geleceğe uğurlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu en fazla yaşayanlar öğrencilerimiz ve aileleridir. Her daim öğrencilerimizin ve bizlerin yanlarında durduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum

      Program da mezun olan öğrenciler adına veda konuşması yapıldı. Daha sonra 2018-2019 eğitim öğretim döneminde dereceye giren öğrencilere belgeleri verildi. Dereceye giren iki öğrenci tarafından, okul kütüğüne kendi isimlerinin yazılı olduğu nişaneler çakıldı.
       Sonrasında Bayrak devir teslim törenine geçildi. Bayrak devir teslim töreninin ardından, mezun olan öğrenciler tek tek sahneye davet edildi ve protokol ve öğretmenleri tarafından mezuniyet belgeleri kendilerine takdim edildi. Mezun öğrenciler topluca kep attılar.

 

12-06-201912-06-201912-06-201912-06-201912-06-201912-06-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.