KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP OKULLARIMIZIN YÖNETİCİLERİ VE ZÜMRE BAŞKANLARIYLA VİZYON TOPLANTISI YAPILDI

İMAM HATİP OKULLARIMIZIN YÖNETİCİLERİ VE ZÜMRE BAŞKANLARIYLA VİZYON TOPLANTISI YAPILDI

İlçemizde bulanan Anadolu İmam Hatip Liseleri, İmam Hatip Ortaokulu yöneticileri ve meslek dersleri zümre başkanları ile 5 Mart Perşembe günü İlçemiz Şehit Murat Akdemir  Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ  ve Şube Müdürümüz Sayın Recep KABAŞ da katıldılar.

İlçemizde yer alan İmam Hatip Okullarında ikinci dönem yürütülecek olan proje, etkinlik ve yarışmalar ile ilgili okullarımızda kaliteyi arttırma ve okul tanıtımları konularının görüşüldüğü toplantının açılışında konuşan Sayın GÜMÜŞ, geleceğimiz olan gençlerimiz için okullarımızı çağın gerekliliklerine uygun hale getirilmesi gerektiğini vurguladı. Gençlerimizi yakından tanıyarak ilgi, yetenek, yeterliliklerini keşfetmeli ve geleceğe dair kendilerini bekleyen yeniliklerin karşısında vizyon oluşturmalıyız dedi.

Sayın GÜMÜŞ eğitim öğretime katkılarından dolayı Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER'e ve özverili çalışmalarından dolayı idarecilerimiz ile öğretmenlerimize teşekkür etti.

06-03-202006-03-202006-03-202006-03-202006-03-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.