KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZİN PROJE BAŞARILARI TÜBİTAK 4004 İLE DEVAM EDİYOR

İLÇEMİZİN PROJE BAŞARILARI  TÜBİTAK 4004 İLE DEVAM EDİYOR

"TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları" çağrısı sonuçlandı. Türkiye genelinde başvurulan yüzlerce proje içinden 100 proje desteklenmek üzere kabul edildi. İlimizden TÜBİTAK 4004 Projesi kabul edilen tek proje Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan "Safranda Hayat Var" isimli proje oldu.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş konu ile ilgili yaptığı açıklamada "İlçemiz eğitim öğretim başarısının yanında farklı alanlardaki başarıları ile de dikkat çekmekte. Bu alanlardan biri de farklı alanlarda yürütülmekte olan proje çalışmaları. İlçemizde son yıllarda proje başvurusunda ve kabul edilen proje sayısında önemli bir artış söz konusu. Başta AB, BAKKA, TÜBİTAK, ERDEM ve e-Twinning olmak üzere okullarımız tarafından birçok proje yürütülüyor. Son olarak ilçemizin proje başarılarına Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan "Safranda Hayat Var" isimli proje de eklendi. Aynı zamanda bu yıl kabul edilen ilimizin tek TÜBİTAK 4004 projesi olan bu projede emeği geçen yönetici ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum." dedi. 

"Safranda Hayat Var" projesi kapsamında Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul 7. sınıfında öğrenim gören 40 öğrenci ile safran özelinde doğa, bilim, sanat, gıda, robotik ve kodlama etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.