İLÇEMİZE KAZANDIRILAN E SINAV MERKEZİNİN YAPIMI TAMAMLANDI
![İLÇEMİZE KAZANDIRILAN E SINAV MERKEZİNİN YAPIMI TAMAMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2021_12/15133644_CollageMaker_20211215_125549711.jpg)
İlçemizde yapımına başlanan e-sınav merkezi tamamlandı. Atatürk Anadolu Lisesinin giriş katında yapılan ve önümüzdeki günlerde hizmete girecek olan e-sınav merkezinde incelemelerde bulunarak Şube Müdürü İhsan Parlak tan süreç ile ilgili bilgiler aldı. Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş "İlçemiz e-sınav merkezine kavuşuyor. Bakanlığımız tarafından ilçemize kazandırılan ve yapımı tamamlanan e-sınav merkezimiz yakında hizmet vermeye başlayacak. İlçemize kazandırılan bu modern merkez için devlet büyüklerimize ve emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum. İlçemize hayırlı olsun." dedi.