KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ OKULLARINDAN BÜYÜK BAŞARI

İLÇEMİZ OKULLARINDAN BÜYÜK BAŞARI

          Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı Anadolu imam hatip liselerinde ve imam hatip ortaokullarında ulusal düzeyde eğitim ve öğretimde standart ve kaliteyi yükseltmek, küresel ihtiyaçlar ve beklentiler bağlamında eğitimin niteliğini arttırmak ve süreklilik kazandırmak; bireylerin ve toplumun ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate alarak okulların fiziki imkanlarını, öğretim programları ve öğrenme-öğretme süreçlerini sürekli yenilemek ve geliştirmek; paydaşlarla işbirliğini güçlendirmek; yönetici ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerine süreklilik kazandırmak ve okullar arasında uygulama birlikteliğini sağlamak amacıyla 2017 yılında "Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Vizyon Belgesi" hazırlanarak uygulamaya konuldu.

          Bu uygulama kapsamında Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından verilen 'Kalite Takip Sistemi Başarı Belgesini' İlçemiz de bulunan İmam Hatip Liseleri İlk Üç sırayı aldılar.

          Sayın GÜMÜŞ, "Okullarımızın 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında eğitim çalışmalarını büyük bir gayretle yerine getirdiklerini ve bu bağlamda elde ettikleri başarılarla da bunu taçlandırdıklarını görmekteyiz. Konuşmalarının devamında Sayın Gümüş, Okullarımıza   başarılı çalışmalarının devamını diledi.

          İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Eğitim Çalışmalarımıza verdikleri desteklerden dolayı Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER'e ve Okul idarelerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür etti.

         Bu uygulama kapsamında yürütülen KTS (Kalite Takip Sistemi) Etkinliklerinde dereceye giren ve KALİTE TAKİP SİSTEMİ BAŞARI BELGESİ' almaya hak kazanan okullarımız

* Karabük 1.si Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi

* Karabük 2.si Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi

* Karabük 3.si Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

05-10-201905-10-201905-10-201905-10-201905-10-201905-10-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.