KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ OKULLARI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI

İLÇEMİZ OKULLARI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI

             Safranbolu İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü müdürler kurulu toplantısı İMKB Güzel Sanatlar Lisesinde yapıldı.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan GÜMÜŞ başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürümüz Sayın Ayhan ÖZEKEN, Sayın Murat ÇORBACI, Sayın Ayhan YILMAZ, Sayın Yavuz AYDIN ve tüm okul müdürlerimiz katıldı. Toplantıda 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda eğitim öğretim faaliyetleri kapsamında yapılacak çalışmaların değerlendirilmesi, Hayatboyu öğrenme faaliyetleri kapsamında açılacak kurslar, Kurum ve Kuruluşlarla İşbirliği faaliyetleri,Yerel-Ulusal ve Uluslararası Projeler,DYK faaliyetleri vb.  gibi konular detaylı bir şekilde ele alındı.

Sayın Gümüş; "İlçe olarak eğitimde önemli bir başarının yakalandığını, bu başarıların arkasının geleceğini ifade ederken, verdiği desteklerden ötürü Safranbolu Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER'e teşekkürü borç bildiklerini" söyledi

Sayın GÜMÜŞ, "Yaptığımız iş aşkla, neşeyle yapmamız gerektiğini, İltifat beklemeden marifete talip olmak hayalimizin olması ve çocuğun hayatına dokunmanın, onunla her gün göz göze gelmenin, bazen anneden ve babadan dahi önemli bir yer tutmak, umut dolu çocuk dünyasının kaptanı ve kahramanı olmamız gerektiğini"  ifade ettiler.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz tarafından yetkili oldukları birimlerle ilgili iş ve işlemler hakkında bilgiler verdiler.

Okul Müdürlerimiz dilek ve temennileri dinlendikten sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş yeni eğitim öğretim yılın hayırlı olmasını söyleyip başarılar diledikten sonra toplantıyı sonlandırdı.

28-11-201928-11-201928-11-201928-11-201928-11-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.