KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YARIYIL TATİL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YARIYIL TATİL MESAJI

 Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Hasan Gümüş, 2020-2021 eğitim öğretim dönemi yarıyıl tatilinin başlaması münasebetiyle bir mesaj yayımlamıştır. Sayın Hasan Gümüş  mesajında şu ifadelere yer verdi.

Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimiz ve geleceğimizin teminatı en kıymetli değerlerimizdir. Hızla  değişen dünyada günü ve geleceği algılayıp anlamlandırabilen, dünya ile rekabet edebilen gençler yetiştirmek için en modern eğitim ortamları hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Bu bağlamda geleceğe hazırlayacağımız çocuklarımızı içlerinde var olan güç ve yeteneklerini ortaya çıkaran bir eğitim anlayışıyla yetiştirmenin çabasındayız.

Salgın sürecinde okul özlemiyle geçen bir dönemin ardından öğrencilerimiz üç haftalık tatile girecekler. Öncelikle ilçemiz genelinde, uzaktan eğitim sürecinin sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasında emek ve gayretleri olan tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve bu süreçte en büyük destekçilerimizden olan değerli velilerimize çok teşekkür ediyorum.

        Kıymetli Meslektaşlarım,

        Sizler öğrencilerimizin dertleriyle dertlendiniz, sevinçleriyle sevindiniz ve onlara en az anne-babaları kadar yakın oldunuz. Sizler nesillerin inşasında önderlik yapan kişilersiniz. Büyük bir vazife şuuru ile görevinizi yürüterek kutlu mesleğimizi icra etmektesiniz. Geleceğin büyük ve güçlü Türkiye'si sizlerin gayretleri ile şekillenmektedir. Fedakâr ve özveri ile orta koyduğunuz emeklerinizden dolayı yürekten kutluyor, hepinize teşekkür ediyorum.

       Saygıdeğer Velilerimiz,

         Kıymetli Velilerimiz, farkındayız ki uzaktan eğitim sürecinde sorumluluğunuz bir kat daha arttı. Sizler bu süreçte öğrencilerimizin ebeveynleri olmanın yanı sıra onların evdeki öğretmenleri, kılavuzları oldunuz. Yanımızda olduğunuz ve yükümüzü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Gerek eğitim öğretim gerekse tatil süreçlerinde evlatlarınızla daha çok vakit geçirmenizi, daha güzel yarınlar adına sizlerden istirham ediyorum. Evlatlarımıza ayıracağımız zaman, yarınların mutlu ve bilinçli anne babalarının anahtarı olacaktır.

         Sevgili Öğrenciler,

        Bir eğitim öğretim yılının ilk dönemini tamamlamış bulunmaktayız. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Sevgili yavrularımız, hepinizi çalışmalarınız ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum

Sevgili öğrencilerimiz; biliyorum ki 2020-2021 eğitim öğretim yılının okul özlemiyle geçen fedakârlık, sabır ve azim dolu bir dönemini geride bırakmanın buruk heyecanını ve gururunu bir arada yaşıyorsunuz. Heyecanınıza yürekten katılıyor, sizlerle gurur duyuyor ve öğretmenlerinize, okulunuza kavuşacağınız günü hep birlikte sabırla bekliyoruz. Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman yanınızda olduğumuzu ve sizler için en iyiye ulaşmak adına çalıştığımızı bilmenizi istiyorum. Hepinize iyi tatiller dilerken, dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde okullarınıza dönmenizi arzu ettiğimi vurgulamak istiyorum.

                                                                                                                                                                    Hasan GÜMÜŞ

                                                                                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.