KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN MİRAC KANDİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN MİRAC KANDİLİ MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, Miraç Kandili münasebeti ile yayınladığı mesajında;

"İsra ve Miraç mucizesi, risaletin zor günlerinde Sevgili Peygamberimizin, Allah'ın izni ve keremiyle önce Mekke'deki Mescid-i Haram'dan Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'ya, oradan da Rabbimizin sonsuz kudret ve ayetlerini müşahede etmek için semaya yaptığı, içerisinde pek çok ilahi lütuf ve bereketi barındıran; hikmet, hediye ve müjdelerle dolu manevi bir yolculuktur.

Bu kutlu yolculuğun seneyi devriyesinde, içerisinde bulunduğumuz ve manevi hazzını hissettiğimiz mübarek üç ayların içindeki özel günlerden biri olan ve insani değerlerde en yüce mertebelere yükselişi simgeleyen Miraç Gecesinin, kalplerimize ferahlık, akıllarımıza genişlik, hayatımıza huzur getirmesi ve Miracın bize hatırlattığı değerlere sahip çıkma bilincine vesile olması temennisi ile aziz Milletimizin ve bütün İslam aleminin Miraç Gecesini tebrik ediyor, bu gecenin Müslümanların birlik, beraberlik ve kardeşliğinin pekişmesine, insanlığın barış, huzur ve hidayetine vesile olmasını niyaz ediyorum." dedi.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.