KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2019_10/28102720_IMG-20191028-WA0001.jpg)
Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, üreten, eğiten, yetiştiren ve özverinin timsali olan, başta şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri ile eşleri olmak üzere dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.