KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN ŞEHİT ÖĞRETMEN AYBÜKE YALÇIN'IN ANNESİNE ANNELER GÜNÜ ZİYARETİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN ŞEHİT ÖĞRETMEN AYBÜKE YALÇIN'IN ANNESİNE ANNELER GÜNÜ ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Anneler Günü dolayısıyla Batman'ın Kozluk ilçesinde PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın annesi Sayın Zehra YALÇIN'ı ziyaret etti.

Ziyarete Şehit Öğretmenimizin adını taşıyan Şehit Aybüke Yalçın Anaokulu Müdürü Özgür Atasoy ve okul öğretmenleri eşlik etti. Sayın Zehra Yalçın'a çiçek veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın GÜMÜŞ, Anneler Günü'nü kutladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ "Feragat ve fedakarlığın timsali olan annelerimiz hayatımız boyunca rehberimiz, eğitimcimiz ve zorlu hayat yolculuğumuzda kutup yıldızımızdır. Annelere layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek ve onlara hak ettikleri değeri vermek biz evlatlar olarak en büyük vazifemizdir. Yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla eli öpülesi başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum" diyerek Safranbolu'daki tüm öğretmenlerin selamlarını da aileye iletti.

Şehit Aybüke Yalçın'ın annesi Zehra Yalçın ise ziyaretten dolayı memnun olduğunu ve çok duygulandığını belirterek kendilerini unutmayanlara teşekkür etti.

  09-05-202209-05-202209-05-202209-05-2022        

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.