KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

       Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Zeytin Dalı Harekâtı’nda Afrin´de Şehit olan Piyade Astsubay Kıdemlı Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın Şehadetinin sene-i devriyesinde ailesini ziyaret etti.

       Düzenlenen ziyarete Şube Müdürümüz Sayın Yavuz Aydın, Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi idaresi ve öğrencilerimiz katıldı.

        Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimiz Kuran-ı Kerim tilaveti ve dua yaptılar. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’ün ve Öğrencilerin ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Şehit Ömer Bilal Akpınar´ın annesi Ülkü Akpınar, "Şehitlerimizin bize bıraktığı mirasa sahip çıkın. Allah sizleri devlete, millete hayırlı eylesin, zihin açıklığı versin, Allah minarelerden ezanımızı, göklerden bayrağımızı eksik etmesin." diye dua etti.

        Sayın GÜMÜŞ, yaptığı konuşmada ‘Bizler Gazisine ve Şehidine her zaman sahip çıkan bir milletiz. Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için hepimiz can vermeye hazırız. Şehitlerimiz ve Şehit ailelerimiz bizim en kıymetli varlığımız ve emanetimizdir. Şehidin emaneti olan ailesinin rızasını kazanmaya ve onların her daim yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

        Şehidimizin Ailesi ise ‘devletimizin her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu ifade ederek, bu anlamlı günde bizleri ziyaret ederek mutlu eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ’e ayrıca teşekkür ederim” dedi.

         Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Şehidin annesi ve basasına Şehit Ömer Bilal Akpınar´ın isminin verildiği okulun ve kendi resminin yer aldığı tablo hediye etti.

06-02-201906-02-201906-02-201906-02-201906-02-201906-02-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.