KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN SAFRANBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN  SAFRANBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami ACAR'ı ziyaret etti. Şube Müdürümüz Ayhan YILMAZ'ın refakat ettiği ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan "TOBB küçük parmaklar projesi" kapsamında Safranbolu Ticaret ve Sanayi odası tarafından ilçemizdeki 48 öğrenciye sağlanan tablet desteklerinden dolayı Safranbolu eğitim ailesi adına teşekkür etti.  

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar da, "Geleceğin güvencesi olarak gördüğümüz gençlerimizin eğitimini çok önemsiyoruz. Bu amaçla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, "TOBB Küçük Parmaklar Projesi" ile ülke genelinde 30 bin tablet dağıtımı gerçekleştirildi. Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu projede olmaktan büyük mutluluk duyduk. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ'e bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

23-02-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.