KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN SAFRANBOLU MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI VE YÖNETİM KURULUNA ZİYARET

İLÇE MİLLİ EĞİTİM  MÜDÜRÜMÜZDEN SAFRANBOLU MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI VE YÖNETİM KURULUNA ZİYARET

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı çalışmaları kapsamında Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarete Şube Müdürümüz Sayın Ayhan Özeken de eşlik ettiler.

         Sayın Gümüş, ‘İlçemiz de başarılı bir şekilde yürütülen Eğitim-Öğretim faaliyetleri hakkında Muhtarlar Derneği başkanı ve yönetim kurulu üyelerimizle bilgi alışverişinde bulundu.

         Sayın Gümüş, ‘Sosyal, kültürel ve sportif faaliyet alanlarında çok başarılı işlere imza atan okullarımıza ve öğretmenlerimize her türlü desteği sağlayan muhtarlarımıza her zaman müteşekkir olduğumuzu belirtmek isteriz’ dedi.

         Sayın Gümüş, Safranbolu’nun Eğitimi-Öğretimi için attığımız her adımda muhtarlarımızı yanımızda görmek bizleri mutlu ediyor. ‘Birlikte çok daha güzel işlere imza atacağız" dedi. 

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, "Yapılan her çalışma ile Ülkesini, milletini seven nesiller yetişmesine hep beraber vesile olacağız. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Onların iyi yetişmeleri çok önemlidir. Gençlerimizin eğitiminde üzerimize düşen ne görev varsa her zaman yaptık yapmaya devam ediyoruz’ dedi.
        Muhtarlar Derneği başkanı ve yönetim kurulu üyelerimiz  ‘İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ziyaretlerinden dolayı ve İlçenin Eğitim-Öğretim konularında bilgi alışverişi imkânı bulduklarını belirterek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Gümüş Bey başta olmak üzere herkese teşekkür ederek eğitim alanında yapılacak her çalışmada Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yanında olduklarını belirttiler.  

02-10-201802-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.