KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN KÖYLERDEKİ ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZE ZİYARET

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN KÖYLERDEKİ ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZE ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrenci ve veli ziyaretlerini sürdürüyor. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş son olarak Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisesinde taşımalı eğitim kapsamında öğrenim gören öğrencileri ve velilerini köylerinde ziyaret etti.

Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Recep Kabaş'ın refakat ettiği ziyarette öğrencilere kitap hediye eden Hasan Gümüş öğrencilerle gelecek hedefleri üzerine sohbet etti.

Ziyarette velilerle de sohbet ederek öneri ve beklentilerini dinleyen Hasan Gümüş Safranbolu eğitim ailesinin en önemli gücünü oluşturan velilere gerek uzaktan eğitim sürecinde gerekse yüz yüze eğitim döneminde verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş köylerde yaşayan öğrenci ve velileri ziyareti sonrası yaptığı açıklamada "Dünya miras kenti Safranbolu'muzun doğal güzellikler içinde birbirinden şirin köyleri bulunmakta. Bu köylerde ikamet eden öğrencilerimiz taşımalı eğitim kapsamında taşıma merkezi okullarımızda eğitim öğretim görmekteler. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler sürekli okullarımızda öğrencilerimizi, işyerlerinde ve evlerinde de velilerimizi sık sık ziyaret ederek hal ve hatırlarını soruyor, dualarını alıyoruz. Bu ziyaretlerde köylerimizi de unutmuyoruz. Köylerde yaşayan velilerimizi ve öğrencilerimizi de her fırsatta ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisemizde okuyan öğrencilerimiz ve velileri ile hasbihal etme imkânı bulduk. Velilerimize okul servisleri, yemek ve eğitim öğretim hizmetleri ile ilgili şikâyetlerinin olup olmadığını sorduk, görüş ve önerilerini aldık. Memnuniyetlerini güler yüzleri ve hayır duaları ile ifade etmeleri bizim en büyük kazancımız." Biz her bir öğrencimizin hayallerini gerçekleştirmenin gayretindeyiz diye konuştu.

Eğitim Öğretim faaliyetlerinde her daim destegini esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ'e ve kıymetli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum dedi.

Öğrenci velileri de, devletimiz tarafından çocuklarına sunulan imkanlardan ve ilçe milli eğitim müdürü tarafından ziyaret edilip hal ve hatırlarının sorulmasından dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler.

16-10-202116-10-202116-10-202116-10-202116-10-202116-10-202116-10-202116-10-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.