KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZE VEFA ZİYARETİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN  EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZE VEFA ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş  Safranbolu'da farklı okullarda görev yapmış ve binlerce öğrenci yetiştirdikten sonra emekli olmuş öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.Emekli Tarih Öğretmeni Demet Çubukçu 'yu ziyaret ederek Bir Kitap Bir Gelecek kampanyasına verdiği destekler için teşekkür etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ ziyaret sonrası yaptığı açıklamada "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum anlayışına sahip bir medeniyetin mensupları olarak ne yaparsak yapalım öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bizleri sabırla yetiştiren ve rol model olarak bizlere rehberlik eden öğretmenlerimize bizlere öğrettikleri değerlerden biri olan vefa gereği görev süreleri sona erdikten sonra da unutmuyoruz. Öğretmenlik mesleğinde resmi görev süresi sona ermiş olabilir ama emeklilik ölmaz. Öğretmenlerimizden ömür boyu istifade etmeye devam ederiz. Onların tecrübeleri ve birikimleri mesleğe devam eden biz öğretmenler için çok değerli. Bu ve benzeri ziyaret ve etkinliklerle hem onların hal ve hatırlarını sorarak hayır dualarını alıyor hem de onlardan istifade etmeye devam ediyoruz. Bu vesileyle mesleğini başarıyla icra ederek görev süresi sona ermiş olan bütün öğretmenlerimize  sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum." dedi.

13-06-202213-06-202213-06-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.