KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VELİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VELİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ pandemi süresince gerçekleştirmiş olduğu çevrim içi veli buluşmalarının yanı sıra pandemi seyrine göre de velileri iş yerlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ, velilerimizle gerçekleştirmiş olduğu iş yeri ziyaretlerinde, velilerimizin yüz yüze ve uzaktan eğitim süreçleri ile ilgili düşüncelerini, ihtiyaç ve beklentilerini dinledi. Bir yılı aşan salgın hastalık sürecinde verdikleri kıymetli desteklerden ve katkılardan dolayı velilere teşekkür ederek "Safranbolu eğitim ailesi büyük bir aile, Safranbolu'muzun her alanda gösterdiği başarıda bu büyük ailenin her ferdinin katkısı var. Bu ailenin en önemli paydaşlarından birisi değerli velilerimiz. Gerek yüz yüze eğitimde gerekse uzaktan eğitim sürecinde onların önemli desteklerini ve katkılarını görüyoruz." dedi.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ, velilerimizin beklentilerini ve eğitim öğretim süreçleri ile ilgili öneri ve taleplerini dinlediği iş yeri ziyaretlerinde çocuklarımızın ve gençlerimizin kitap okuma alışkanlığı kazanmaları konusunda velilerin desteklerini istedi. Evde babalar ve anneler olarak çocukları ile birlikte okuma saati etkinlikleri yaparak onlara rol model olmaları ve rehberlik yapmaları amacıyla çocukları ile birlikte okumaları için kitap hediye etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ iş yeri ziyaretlerinin sonunda velilerimize işlerinde başarılar dilerken salgın sürecinin bir an önce sona ermesi ve işlerinde bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. 

Öğrenci velilerimiz de eğitim öğretim sürecinde kendilerinin ve çocuklarının hal ve hatırlarının sorulmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ziyaretleri ve kitap hediyeleri için teşekkür ettiler.     

27-05-202127-05-202127-05-202127-05-202127-05-202127-05-202127-05-202127-05-202127-05-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.