KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİT AYBÜKE YALÇIN ÖĞRETMENİN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİT AYBÜKE YALÇIN ÖĞRETMENİN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Hasan Gümüş, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Batman'ın Kozluk ilçesinde, PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırısında şehit olan Öğretmen Şenay Abüke YALÇIN'ın annesi Zehra YALÇIN'ı ziyaret etti.

 Sayın Gümüş, "Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için hepimiz can vermeye hazırız. Şehitlerimiz ve şehit ailelerimiz bizim en kıymetli varlığımız ve emanetimizdir. Şehidin emaneti olan ailesinin rızasını kazanmaya ve onların her daim yanlarında olmaya devam edeceğiz. Aybüke öğretmenimiz gibi bizler de geleceğimiz olan  çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Şehit öğretmenimizin kardeşleri olarak geleceğimize sahip çıkacak Şanlı bayrağımızı kıyamete kadar dalgalandıracağız" diye konuştu.

Anne Yalçın ise ziyaretten dolayı memnun olduğunu ve çok duygulandığını vurguladı.

Bütün öğretmenlerin annesi olduğunu da belirten YALÇIN, tarifi imkansız duygular içinde olduğunu, kendilerini unutmayanlara teşekkür etti.

23-11-201923-11-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.