KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Said Nuri ODABAŞOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı:

11 Ağustos 2023 tarihi itibariyle Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. İsminde birçok değeri ve güzelliği barındıran; tarihiyle, coğrafyası ve kültürüyle Ülkemizin ve Karabük'ümüzün güzide ilçelerinden biri olan Safranbolu'muzda eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin, görevi yapacak olmanın heyecanını ve haklı gururunu yaşıyor, bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı sunuyorum.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gençlerimize ve Safranbolu'muza bizlerden önce hizmet eden kıymetli İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılarının devamını diliyorum.

Bölgemizin incisi Safranbolu'muzdaki eğitim odaklı çalışmalarımızla Bakanlığımızın hedefleri ekseninde ve eğitimde hızla devam eden gelişmeler doğrultusunda, eğitimde marka şehir olan Karabük ilimizin başarılarına, işbirliği anlayışıyla, bizler de katkı sunma gayreti ve çabası içinde olacağız. Bu görevi gerçekleştirirken de günümüz dünyasının yöneticilik anlayışını derinden etkileyen, yönetime yeni bir çehre kazandıran "yönetişim" anlayışıyla sürece tüm paydaşlarımızı dâhil ederek başarıya ulaşma yolundaki çabamızla,   iş ve gönül birliği içerisinde Safranbolu'muzda, eğitim-öğretimin her alanında, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini ekleyebilmek gayesiyle, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağız. Bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, milli ve manevi değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmeyi yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte başaracağız, büyük bir aile olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle almış olduğumuz görevin hayırlı ve başarılı çalışmalara vesile olmasını temenni ediyor; ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, personellerimize, velilerimize, tüm Safranbolululara saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

       Said Nuri ODABAŞOĞLU

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü

11-08-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.