KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN GÜMÜŞ SAFRANBOLU TSO’YU ZİYARET ETTİ

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (SafranboluTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Sami Acar’ı makamında ziyaret etti
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN GÜMÜŞ SAFRANBOLU TSO’YU ZİYARET ETTİ

           

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (Safranbolu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Sami Acar’ı ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti. Ziyarete Şube Müdürlerimiz Sayın Ayhan Özeken ve Sayın Yavuz Aydın da eşlik ettiler.
          Ziyarette konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gümüş, “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yaz tatilinin sonuna geldik. Okullarımız Eğitim-Öğretime en güzel şekliyle hazır durumda. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak STK ve Kamu kurumlarımızla görüş alışverişinde bulunarak paydaşlarımızla diyaloglarımızı güçlendiriyoruz. Üreten ve Ülkemize katma değer sağlayacak şekilde öğrencilerimizi yetiştirme gayretindeyiz. Bu sebeple üretim konusunda en önemli paydaşlarımızdan birisi olan Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası´nı ziyaret ettik ‘dedi.  

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Odamızın eğitime olan katkılarından dolayı teşekkür ediyorum ’dedi.
          Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (Safranbolu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Sami Acar, “İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ağırlamaktan dolayı memnuniyet duymaktayız. Mesleki Eğitimin geliştirilmesi konusunda ve Eğitim adına her türlü desteği ve yardımı vermeye hazır olduklarını ve yapılacak her çeşit proje ve protokolde paydaş olmaktan mutluluk duyacaklarını belirterek, “Her Zaman Yanınızda Olacağız.” dedi

         Safranbolu TSO yöneticileri, ziyaretlerinden dolayı Sayın Gümüş’e’  teşekkür ettiler

18-08-201818-08-201818-08-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.