KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAİD NURİ ODABAŞOĞLU'NUN KARNE MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAİD NURİ ODABAŞOĞLU'NUN KARNE MESAJI

Sevgili öğrenciler, saygıdeğer veliler ve kıymetli öğretmenlerimiz;

Safranbolu eğitim ailesi olarak hep birlikte 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemini 11553 öğrenci ve 969 öğretmenimiz ile birlikte tamamlıyoruz. 19 Ocak 2024 Cuma günü başlayacak olan yarıyıl tatili, öğretmen ve öğrencilerimiz için iyi bir dinlenme, motivasyon kazanma zamanı olacaktır. 5 Şubat 2024 Pazartesi günü ise eğitim öğretim faaliyetlerimize aynı heyecan ve istekle Safranbolu eğitim camiası olarak kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Sevgili öğrencilerim;

Karne notlarınız, sadece akademik başarılarınızın değil, aynı zamanda kişisel gelişiminizin de bir göstergesidir. Her zorluğun, bir öğrenme fırsatı olduğunun bilincinde olarak karşınıza çıkan engelleri aşabilecek güce sahipsiniz. Sizler ülkemizin geleceği, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin her daim umutları ve Türkiye Yüzyılı'nın mimarları olacaksınız. Tatil sürecinde, gezmek, eğlenmek ve dinlenmek en doğal hakkınız. Bu süreçte, yeni yerler keşfederken, kitap okuyarak ve sosyal etkinliklere katılarak akademik başarılarınızı da desteklemeniz en büyük temennimizdir. Hepinize iyi tatiller diliyor, yeni dönemde sizleri daha büyük başarılar sahibi olarak görmeyi diliyorum.

Kıymetli velilerimiz;

Eğitim öğretim süreçlerinde, sizler de öğrencilerimiz kadar yoruluyorsunuz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak bu çabalarınıza yakından şahit oluyoruz. Yarıyıl tatilinde çocuklarınızla vakit geçirerek, sportif\akademik çalışmalarda onlara eşlik ederek, bu süreçleri en verimli şekilde geçireceğinizi umut ediyorum. Dönem içerisinde, Bizler Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, eğitimin her aşamasında öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirme çabası içerisindeyiz. Eğitim süreçlerine siz kıymetli velilerimizin de dahil olmasıyla bu konuda eğitime olan desteğiniz bizleri sevindiriyor. Yarıyıl tatilini öğrencilerimizle en güzel şekilde geçirmenizi diliyorum. 

Değerli meslektaşlarım;

Sizlere duyduğumuz güven ve destekle her zaman sizlerin yanınızdayız. Sizlerin fedakarlığı, bilgi dolu geçen dersleriniz, sevgi dolu rehberliğiniz sayesinde öğrencilerimizdeki gelişimi görmek, bizlere büyük bir gurur ve mutluluk veriyor. Öğrencilerimize, evlatlarımıza kattıklarınız yalnızca akademik başarı değil, aynı zamanda karakter gelişimi ve insani değerler konusundaki öğretilerinizle de sizin sayenizde şekilleniyor. Bu yarıyıl tatilinde, öğretmenlerimiz de dinlenmeyi, kendilerini yenilemeyi ve güzel anılar biriktirmeyi hak ediyor. Emeğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Safranbolu eğitim ailesi olarak, hep birlikte yeni dönemde görüşmek üzere, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Said Nuri ODABAŞOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.