KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU'nun "2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Açılış" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU'nun

Güzel Safranbolu'muzda öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin dinlenip yenilendiği yarıyıl tatilinden sonra okullarımızda eğitime kaldığımız yerden devam edecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Evlatlarımızı yaşama hazırlayan fedakâr öğretmenlerimizin gayreti ve bu süreçte her adımda bizleri destekleyen velilerimiz özverisiyle geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin ilçemiz ve ülkemiz adına "Türkiye Yüzyılı" hedefleri ve geleceğimizin teminatı gençlerimizde oluşturulması amaçlanan bilinç ve bilgi doğrultusunda Bakanlığımızın yürüttüğü "Dilimizin Zenginlikleri" projesi ile sözlüğün özgürlüğe açılan bir kapı anlayışının yerleştirmeye, "Ortaöğretimde Bilim Uygulamaları" projesiyle liselerimizi birer bilim merkezine dönüştürmeye, "Hikmet ve Feyza" projeleriyle milli ve manevi hassasiyeti olan nesilleri yetiştirmeye, "e-Twinning, Erasmus, Teknofest, Tübitak ve Sosyalfest" projelerimizle gençlerimize zamanın ve çağının öngördüğü eğitim ve sosyal uygulama bilinci kazandırmaya, "Eğitim Kenti Karabük" ve "Hedef LGS - Hedef YKS" projelerimizle bir eğitim kenti olan Safranbolu ilçemizde öğrencilerimizi akademik yeterliliği en üst seviyede yetiştirmeye; velilerimizin ve tüm eğitim paydaşlarımızın da desteği ile mesleki eğitimi güçlendirmeye, eğitim ortamlarımızı iyileştirmeye, okul kütüphanelerini zenginleştirmeye devam edecek olup bu süreçte sabır, emek ve özveri ile görevlerini ifa eden tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize, desteklerini esirgemeyen tüm paydaşlarımıza ve velilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Yeni dönemde, bünyemizdeki tüm kurumlarımızla birlikte, öğrencilerimize daha nitelikli bir eğitim ortamı sunmak için çalışmalarımızı yaparak Safranbolu'nun dört bir yanında eğitim gören her çocuğumuzun aynı nitelikte ve kalitede eğitim almasını sağlamak üzere seferberliğimizi sürdürecek; birlik ve beraberliğimizden aldığımız güçle geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğiz. Öğrencilerimize sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel, akademik ve temel ihtiyaçlar konusunda sunduğumuz destekleri 5 Şubat itibariyle başlayacak olan eğitim-öğretim dönemimizle birlikte daha ileri bir boyuta taşıyacağız. Çıktığımız bu yolda her yeni güne heyecan ve azimle başlayacak, bir adım daha öteye gitmek üzere hiç durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim dönemi dilerim.

2023-2024 eğitim öğretim yılı ikinci dönemi hayırlı olsun.

Said Nuri ODABAŞOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.