KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖZEL SAFRANBOLU MY KOLEJİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖZEL SAFRANBOLU MY KOLEJİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, ilçemizde hizmet vermekte olan Özel Safranbolu MY Koleji'nin mezuniyet törenine katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat Akbaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Üngören, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunması ile başladı.

Törende bir selamlama konuşması gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ mezun öğrencilere gelecek öğrenimlerinde başarı dileğinde bulunarak okul yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti. Nevzat Akbaş konuşmasında "Bizim için tüm çocuklarımız kıymetli ve tüm okullarımız değerlidir. Eğitim sürecine katkı sunan herkese büyük saygı duyduğumuzu vurgulamak istiyorum. Tüm çabamız gözbebeğimiz çocuklarımızın her anlamda daha yüksek standartlarda bir geleceğe sahip olmasıdır. Çünkü hepimizin bu vatana ve millete hizmet etme borcumuz olduğu gibi başta gönül coğrafyamız olmak üzere tüm dünya insanlığa karşı da sorumluğumuz bulunmaktadır. Karabük'ümüzde gerek devlet gerekse özel okullarımızın, akademik başarı anlamında ve sosyal kültürel faaliyetlere katılım boyutunda çok iyi bir noktada olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Bu vesileyle okul yönetimini, meslektaşlarımı, eğitim sürecine destek veren, büyük fedakârlıklarla ve çeşitli zorluklara katlanarak çocukları için ellerinden geleni azami şekilde yapan siz değerli velilerimizi ve asıl kahramanlarımız olan öğrencilerimizi tüm kalbimle tebrik ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle My Koleji yönetimine, meslektaşlarımıza ve velilerimize teşekkür ediyorum. Mezun olan değerli öğrencilerimizi tebrik ediyor, mutlu ve başarılı bir hayat diliyorum." ifadelerine yer verdi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de mezuniyet töreninde yaptığı konuşmasında "Safranbolu, eğitim alanındaki başarıları ile dikkat çeken bir ilçemiz. Bu başarının altında yöneticisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine Safranbolu eğitim ailemizin her bir mensubunun, Safranbolu'da yaşayan her bir vatandaşımızın doğrudan veya dolaylı emeği, katkısı ve desteği var. Bu ailenin önemli bir parçası olan özel okullarımızın da ilçemizin bu başarısındaki katkısı takdire şayandır. Devlet okullarımız ve özel okullarımızla birlikte bir ekip ruhuyla geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençleri geleceğe en iyi şekilde hazırlamanın ve onlara rehberlik etmenin çabası ve gayreti içindeyiz. Bu anlayışla da özveriyle çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Safranbolu Özel Murat Yıldırım Eğitim Kurumlarının yöneticilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerine teşekkür ediyorum. Bugün mezun olan öğrencilerimizi ve siz değerli ailelerini de tebrik ediyor bundan sonraki hayatlarında sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

05-07-202105-07-202105-07-202105-07-202105-07-202105-07-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.