KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖZEL AÇI KOLEJİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖZEL AÇI KOLEJİ MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, ilçemizde hizmet vermekte olan Özel Safranbolu Açı Koleji'nin mezuniyet törenine katıldı.Okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunması ile başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de mezuniyet töreninde yaptığı konuşmasında "Safranbolu, eğitim alanındaki başarıları ile dikkat çeken bir ilçemiz. Bu başarının altında yöneticisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine Safranbolu eğitim ailemizin her bir mensubunun, Safranbolu'da yaşayan her bir vatandaşımızın doğrudan veya dolaylı emeği, katkısı ve desteği var. Bu ailenin önemli bir parçası olan özel okullarımızın da ilçemizin bu başarısındaki katkısı takdire şayandır. Devlet okullarımız ve özel okullarımızla birlikte bir ekip ruhuyla geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençleri geleceğe en iyi şekilde hazırlamanın ve onlara rehberlik etmenin çabası ve gayreti içindeyiz. Bu anlayışla da özveriyle çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Safranbolu Özel Açı Koleji  yöneticilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerine teşekkür ediyorum. Bugün mezun olan öğrencilerimizi ve siz değerli ailelerini de tebrik ediyor bundan sonraki hayatlarında sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

24-06-202224-06-202224-06-202224-06-202224-06-202224-06-2022

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.