KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRETMENLERİMİZİ ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRETMENLERİMİZİ ZİYARET ETTİ

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Şube Müdürümüz Ayhan YILMAZ  ve Revep KABAŞ ile Abdurrahman Yerlikaya Kız İmam Hatip Lisesi öğretmenlerimizle bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ; "2020-2021 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize,  öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Öğretmenlerimizin bu zorlu süreçte verdikleri anlamlı katkıları için teşekkür ediyorum. Sağlık dolu günler diliyorum" dedi. Öğretmenlerimiz de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ ile karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini paylaştılar. Öğretmenlerimizi dinleyen Sayın Hasan GÜMÜŞ; Öğretmenliğin özveri gerektiren bir meslek olduğunu, topluma sevgi ve değerleri öğretenlerin   öğretmenler olduğunu belirterek "Geleceğin nesillerini yetiştirerek, bir anlamda geleceği inşa ediyorsunuz" dedi.

Sayın GÜMÜŞ; "Öğrencilerimizi bugünün şartlarına uygun eğitim araç gereçleri ve teknolojik imkanlarla, karşılıklı iletişim ve etkileşimi  kuvvetlendirerek öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitim vermek öncelikli hedefimiz.Okullarımızda bilgisayar ve hızlı internet ile EBA destek noktalarımızı oluşturduk ve öğrencilerimizin kullanımına sunduk." dedi.  

Sayın GÜMÜŞ; hijyen noktasında güvenilirliğini sağlamak için tüm okullarımızın TSE ile Bakanlığımız işbirliği içinde geliştirilen "Okulum Temiz" Belgesini almak için gerekli altyapı ve hazırlıklarını tamamladıklarını, belgelerini alan okullarımızın bulunduğunu ve tüm okullarımızda sürecin hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek,  

"Bu süreçte fedakar bir şekilde öğrenci ve velilerimizin her daim yanında olan  kıymetli okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve personelimize teşekkür ediyorum" dedi.

15-09-202015-09-202015-09-202015-09-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.