KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRENCİLERİMİZİ KÖYLERİNDE ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖĞRENCİLERİMİZİ KÖYLERİNDE ZİYARET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş öğrencilerimizi ara tatil döneminde köylerinde ziyaret ederek kitap hediye etti.

Şube Müdürümüz Ayhan Yılmaz'ın da yer aldığı ziyaretlerde öğrencilerle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, öğrencilere tatili nasıl değerlendirdiklerini sorarak tatilde özellikle bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu.

Köy ziyaretlerinde öğrenci velileri ile de sohbet ederek öneri ve beklentilerini dinleyen Hasan Gümüş, Safranbolu eğitim ailesine verdikleri desteklerden dolayı velilere teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ziyareti ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "İlçemizde eğitim öğretim gören yaklaşık 11 bin öğrencimiz birinci yarıyılın ardından ara tatil döneminde bulunmaktalar. Öğrencilerimizin ara tatilde neler yaptıklarını görmek, onlarla sohbet etmek ve kitap hediye ederek tatil dönemlerinde de kitap okumayı sürdürmeleri tavsiyesinde bulunmak amacıyla taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilerimizi köylerinde ziyaret ettik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizle okullarında sık sık beraber olmanın yanı sıra özellikle tatil dönemlerinde köylerinde ve evlerinde de onları velileriyle birlikte ziyaret etmeyi önemsiyoruz. Eğitimde bir öğrenciye dokunmanın, değer vermenin ve onunla sohbet etmenin onların gelecekleri açısından çok kıymetli olduğuna inanıyoruz. Bundan dolayı fırsat buldukça hem öğrencilerimizi hem de velilerimizi zaman zaman ziyaret etmeye gayret ediyoruz. Öğrencilerimizin yüzlerindeki tebessüm ve gözlerindeki ışıltı, velilerimizin güler yüzleri ve hayır duaları bizlerin en önemli motivasyon kaynağı. Bu vesileyle tatilde bulunan bütün öğrencilerimize verimli bir tatil geçirmeleri temennisiyle iyi tatiller diliyorum." dedi.

26-01-202326-01-202326-01-202326-01-202326-01-202326-01-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.