KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MİNİK YÜREKLERLE BULUŞTU

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MİNİK YÜREKLERLE BULUŞTU

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş okul ziyaretleri kapsamında Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek uygulama sınıfında eğitim öğretim görmekte olan anaokulu öğrencileri buluştu.

Şube Müdürümüz Ayhan Yılmaz'ın refakat ettiği ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş Okul Müdürü Gülser Sağlam Köseoğlu'ndan okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra anasınıfı öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Hasan Gümüş öğrencilerin etkinliklerine katılarak öğrencilerle hoş vakit geçirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ziyaret sonrası yaptığı açıklamada "Okul öncesinden ortaöğretime kadar geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi her daim okullarında ziyaret ediyor, onlarla sohbet edip etkinliklerine katılıyoruz. Bu ziyaretlerle hem onlardan enerji alıyor ve gelecek adına umutlarımız artıyor hem de onlara rehberlik yaparak geleceğe daha güvenli ve donanımlı hazırlanmalarına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Biz onlardan güç alıyoruz. Bütün gücümüzle de Safranbolu eğitim ailesi olarak onlara hizmet etmeye gayret ediyoruz. Onların gözlerindeki ışık ve sevinç bizim bütün yorgunluğumuzu alıyor. Safranbolu'da okul öncesi eğitimde oldukça iyi bir yerdeyiz. Bağımsız anaokullarımız, ilkokullarımızın bünyesindeki ana sınıflarımız, ortaöğretim okullarımızdaki uygulama ana sınıflarımız ve özel okullarımızın okul öncesi sınıfları ile okul öncesi eğitimde kaliteli ve nitelikli bir eğitim yapısına sahibiz. Bu okullarımızda görev yapan hizmetlimizden öğretmenimize, okul yöneticimizden velilerimize kadar eğitim ailemizin bütün mensuplarına teşekkür ediyorum." dedi.   

04-11-202104-11-202104-11-202104-11-202104-11-202104-11-202104-11-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.