KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MESLEKİ ÇALIŞMALARI ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MESLEKİ ÇALIŞMALARI ZİYARET ETTİ

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, 2023 Eğitim Vizyonu  hedefleri doğrultusunda öğretmenlerin bireysel, mesleki ve alan gelişimlerini desteklemek için yapılan Kasım ayı  mesleki çalışmalar kapsamında Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesinde  öğretmenlerimizle bir araya gelerek "Rehberlik Hizmetleri ve Sınıf Yönetimi", "İletişim ve Etkileşim" , "Öğretim Sürecinin Yönetimi" konularında bilgi alış verişinde bulundu.

Mesleki  Seminer çalışmalar hakkında bilgi veren Sayın GÜMÜŞ "Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkartacak nesilleri sizler yetiştiriyorsunuz. Biz sizlere güveniyoruz. Öğretmenlik mesleği, her şeyden önce bir ideal, gaye ve bir hizmet mesleğidir. Toprak altına atılan bir tohumun, onlarca tohum verebilmesi için kendisini feda etmesi gibi, bir öğretmen de hayatını bu anlamlı ve meslek uğruna kendini adayabilendir" dedi.

Sayın Hasan GÜMÜŞ, öğretmenlere çalışmalarında başarılar diledi. Öğretmenlerimiz de kendilerini ziyaret ettikleri için Sayın GÜMÜŞ'e teşekkür ettiler.

20-11-201920-11-201920-11-201920-11-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.