KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kick Boks Türkiye Şampiyonu Öğrencimiz İkbal Su TABAK'ı Ağırladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kick Boks Türkiye Şampiyonu Öğrencimiz İkbal Su TABAK'ı Ağırladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU 22-25 Şubat tarihleri arasında Ankara İlinde düzenlenen 2024 Okul Sporları Kick Boks Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında; Yıldız Bayan + 65 Kilo Kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Emek Ortaokulu 6.sınıf öğrencimiz İkbal Su TABAK'ı makamında ağırladı.

Ziyarette öğrencimize Emek Ortaokulu Okul Müdürümüz Yüksel YILDIZ, beden eğitimi öğretmeni Serdar AYDIN ve öğrencimizin velisi eşlik etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimizin akademik başarının yanında sportif faaliyetlere de vakit ayırmasının önemi üzerinde durarak " Sporla ilgilenmek öğrencilerimizin fiziksel ve zihinsel gelişmelerinde büyük rol oynamaktadır. Sonraki yaşamlarında da her anlamda sağlıklı bir birey olmalarını sağlar. Ayrıca çevre gelişimi ve insan ilişkileri açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir. Kick Boks alanında üstün başarılar gösteren öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Öğrencimizi her zaman destekleyen Okul Müdürümüz Yüksel YILDIZ'a, öğretmenimize ve velimize teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

19-03-202419-03-202419-03-202419-03-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.