KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYIRSEVERLERİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYIRSEVERLERİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ

      Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş,  Safranbolu'ya bir anaokulu ve ilkokul kazandıran Sayın Ali BALTACI ile yine bir İmam Hatip Kız Lisesi kazandıran Sayın Abdurrahman YERLİKAYA'yı evlerinde ziyaret etti. Sayın GÜMÜŞ'e Şube Müdürü Sayın Ayhan YILMAZ ile okul müdürleri de eşlik ettiler.

     Sayın BALTACI´nın ve Sayın YERLİKAYA'nın her zaman eğitime büyük katkılar sunduklarını ve bu katkılarına devam ettiklerini aktaran Sayın GÜMÜŞ, Safranbolu´muza okul kazandıran hayırseverlerle gönül köprüsünün devamını sağlamak ve hayırseverlerimize ile ailelerine minnettarlığımızı ifade etmek için ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade etti.

         Sayın GÜMÜŞ, "Sizlerin eğitime kazandırdığınız okullarda yetişen öğrencilerimiz, siz hayırseverlerimizden ilham alarak hayırseverlik yarışını sürdürecek ve Ülkemize faydalı bireyler olarak yetişeceklerdir. En güzel yatırım insana yapılan yatırımdır. Okul, kütüphane yapan ve milletimize destek  olan siz hayırseverlere teşekkür ediyorum. Sizlerle 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde daha güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum. Verilen destekler çok anlamlı, hayırseverlerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum" dedi.

      Hayırsever işadamlarımız Sayın Ali BALTACI ve Sayın Abdurrahman YERLİKAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün gerçekleştirdiği ziyaret sebebiyle çok mutlu olduklarını belirterek, duydukları memnuniyeti ifade ettiler

02-03-202002-03-202002-03-202002-03-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.