KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN GÜMÜŞ'ÜN YARIYIL TATİL MESAJI...

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN GÜMÜŞ'ÜN YARIYIL TATİL MESAJI...

"Safranbolu eğitim ailesi olarak 2022-20223 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemini, okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin özverili ve gayretli çalışmaları, geleceğimiz olan öğrencilerimizin başarıları ve kıymetli velilerimizin ilgi ve destekleri sayesinde sorunsuz ve başarılı olarak tamamlamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Değerli Meslektaşlarım, 

Büyük bir vazife bilinci ve şuuru ile icra etmekte olduğunuz mesleğiniz dünyanın en kutsal mesleklerinin başında gelmektedir. Çünkü Büyük ve Güçlü Türkiye hedefi, yetiştirmekte olduğunuz öğrencileriniz eliyle gerçekleşecektir. Geleceğimiz olan öğrencilerimizin derdiyle dertlenen, sevinciyle mutlu olan, onlara en az anne-babaları kadar yakın olan ve onlara her alanda rehberlik ve önderlik yapan siz değerli meslektaşlarıma  göstermiş olduğunuz üstün gayretleriniz ve özveriniz için şükranlarımı sunuyor, iyi tatiller diliyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Yarıyıl tatilinde evlatlarınızla daha nitelikli vakit geçirmenizi, daha güzel yarınlar adına sizlerden istirham ediyorum. Evlatlarımıza ayıracağımız zaman, yarınların mutlu ve bilinçli anne babalarının anahtarı olacaktır. Bizi eğitim süreçlerinde yalnız bırakmayıp var gücünüzle evlatlarınıza destek olmaya çalıştınız. Emeklerinizden, ilgi ve desteklerinizden ötürü sizlere teşekkür ediyor, çocuklarınızla sağlıklı ve huzurlu birliktelikler diliyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bu süreç icersinde çok çalıştınız, yoruldunuz ve şimdi güzel bir tatili hak ettiniz. Hepinizi çalışmalarınız ve başarılarınızdan dolayı kutluyorum. Yarıyıl tatilinde bol bol kitap okumanızı, ilgi ve yeteneklerinizi geliştirici aktivitelere zaman ayırmanızı, spor yapmanızı ve aile büyüklerinizle vakit geçirmenizi öneriyorum. Dinlenmiş ve enerji toplamış bir şekilde okullarınıza dönmeniz temennisiyle iyi tatiller diliyorum."

Hasan GÜMÜŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.