KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN GÜMÜŞ'ÜN KARNE MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN GÜMÜŞ'ÜN KARNE MESAJI

Bir bütünün parçaları olan öğrenci, öğretmen, okul yöneticileri ve velilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiası olarak 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılını geride bırakmış bulunmaktayız. Safranbolu eğitim ailesi olarak akademik eğitimden sosyal, kültürel, sportif, sanatsal, teknoloji ve projeler alanına kadar eğitimin her alanında oldukça başarılı ve verimli bir eğitim öğretim yılı geçirdik.  Bu başarılarda emeği geçen herkesi fedakâr ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.

Değerli öğretmenlerimiz,

Sizler bir neslin yetiştirilmesinde önderlik yapan saygıdeğer kişilersiniz. Büyük bir vazife şuuru ile görevinizi yürüterek kutlu mesleğinizi aslına uygun olarak icra etmektesiniz. Geleceğin Büyük Türkiye'si sizlerin gayretleriyle şekillenmektedir. Bu fedakâr emeklerinizi can-ı gönülden kutluyor, hepinize teşekkür ediyorum.

Sizler aynı zamanda birer rol-modelsiniz. Öğrenciyle birebir göz teması kuran, gönül birliği sağlayan, çocukların ve gençlerin kendisine örnek aldığı eğitim öncülerisiniz. Öğrencilerin derdiyle dertlenen, sevinciyle mutlu olan, ailelerin bir ferdi niteliğindesiniz.

Geleceğimiz olan gençleri çağı anlama ve anlamlandırmada, geçmişi sağlıklı değerlendirme ve geleceği doğru anlayabilmede onlara ufuklarını açtınız. Bu kutlu vazifenizden dolayı sizleri tebrik ediyor, gayretlerinizin devamını diliyor huzurlu ve verimli bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Saygıdeğer velilerimiz,

Sizler de öğretmenlerimizi bu yolda yalnız bırakmayıp olan gücünüzle evlatlarımıza destek olmaya çalıştınız. Gayretlerinizden dolayı siz velilerimize teşekkür ediyorum. Gerek eğitim- öğretim döneminde gerekse tatil süreçlerinde evlatlarınızla daha çok vakit geçirmenizi sizden istiyorum. Onların öncelikli ihtiyacı sevgi ve ilgidir. Onu da en iyi sizde bulacaklardır. Hepinize çocuklarınızla geçireceğiniz mutlu ve sağlıklı tatiller temenni ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,

Başarılarla dolu  bir eğitim- öğretim yılını daha geride bırakmış bulunmaktayız. Derslerinizde gösterdiğiniz başarı ve her türlü sosyal- kültürel çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyor, bu gayretlerinizin devamını diliyorum. Sevgili öğrencilerim, size düşen daima iyi bir fert, iyi bir insan olmaktır. Bu yüce amaç doğrultusunda her gün yenilenerek, gelişerek emekleri boşa çıkarmayacağınıza güveniyoruz. Hepinize neşe dolu, sağlıklı ve keyifli bir tatil diliyor, karne heyecanınızı yürekten paylaşıyorum.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.