KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN GÜMÜŞ GENÇLERLE SÖYLEŞİLERİNE DEVAM EDİYOR

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HASAN GÜMÜŞ GENÇLERLE SÖYLEŞİLERİNE DEVAM EDİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, YKS sınavına girecek olan lise son öğrencileriyle "Genç Vizyon" buluşmaları kapsamında bir araya gelmeye devam ediyor.

"Genç Vizyon" buluşmalarının bu seferki adresi 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi oldu.

Öğrencilerle geleceğe dair hedefleri, beklentileri ve düşünceleri üzerine sohbet şeklinde geçen buluşma sonrası açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ; "Öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak biz eğitimcilerin en önemli görevi. Biz gençlerimizi geleceğe hazırlarken onların gelecekten ne beklediği ve onların beklentilerine yönelik bizim ne yaptığımız önemli. Bunun için gençlerimizin fikirlerini almak ve onların gelecek beklentilerine hızlı ve nitelikli cevaplar verebilmek aynı zamanda onların motivasyonlarına katkı sağlamak için bu buluşmaları gerçekleştiriyoruz. Geleceğin dünyasında ihtiyaç duyulan becerilerin farklılaşmış olması meslekleri dönüştürmeye başladı. Gençlerimizin bunun farkına vararak geleceklerini planlarken bu gelişmeleri göz önünde bulundurması hem kendi gelecekleri hem de ülkemizin geleceği açısından büyük önem arzetmektedir." dedi.

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileriyle gerçekleştirilen söyleşide öğrencilerle yapay zeka, endustri 4.0. nesnelerin interneti, milli uzay programı, ulusal yapay zeka stratejleri, milli teknoloji hamlesi gibi konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, öğrencilerimizin dünya ile rekabet edebilecek bilgi ve donanıma sahip olarak ilgi, yetenek ve yeterlilikleri doğrultusunda kendilerini geliştirmelerine imkan sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek öğrencilere gelecek hedeflerine ulaşma yolunda başarılar diledi.

05-04-202305-04-202305-04-202305-04-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.