KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GENÇLERLE

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GENÇLERLE

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş okul ziyaretleri kapsamında Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek okul pansiyonunda kalan öğrencilerle yemekte bir araya geldi.

Şube Müdürümüz Ayhan Yılmaz'ın eşlik ettiği ziyarette Okul Müdürü Mustafa Türkoğlu'ndan okulda yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş öğrencilerle sohbet etti,

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ziyaret sonrası yaptığı açıklamada "İlçemizdeki okullarda eğitim öğretim görmekte olan öğrencilerimizle farklı ortamlarda ve etkinliklerde bir araya gelmeye, onlarla sohbet edip onları dinlemeyi ve etkinliklerine katılmayı bir prensip haline getirdik. Bugün de hayırsever iş adamımız Abdurrahman Yerlikaya amcamızın bağışlamış olduğu Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizde öğrenim gören ve pansiyonda kalan öğrencilerimizin sofrasına misafir olduk. İlçemizdeki pansiyonlu okullarımızda ilçemiz dışından gelen öğrencilerimize hizmet vermeye gayret ediyoruz. Onlara aile ve ev sıcaklığını hissettirmeye ve her türlü ihtiyaçlarını devletimizin sunduğu imkânlarla karşılamaya çalışıyoruz. Safranbolu olarak eğitim öğretim açısından hem başarılıyız hem de şanslıyız. Başarılıyız. Çünkü özverili bir eğitim ordusuna ve pırıl pırıl gençlere sahibiz. Şanslıyız. Çünkü çok değerli hayırseverlerimize ve desteklerini her daim hissettiğimiz okul aile birliklerimize ve kıymetli velilerimize sahibiz. Geleceğimiz olan gençlerimizin yetişmesinde emeği bulunan hizmetlisinden öğretmenine, okul aile birliği başkanından okul yöneticisine hayırseverinden velilerimize kadar eğitim ailemizin bütün mensuplarına yürekten teşekkür ediyorum." dedi. 

 

04-11-202104-11-202104-11-202104-11-202104-11-202104-11-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.