KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ "GENÇ VİZYON" ÖĞRENCİ BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ öğrencilerimizle gerçekleştirmiş olduğu "Genç Vizyon" öğrenci buluşmalarına Safranbolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileriyle devam etti.

Öğrenciler ile geleceğe dair hedefleri, beklentileri ve düşünceleri üzerine sohbet şeklinde gerçekleşen buluşma sonrası açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ; "Öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak en önemli görevimiz. Biz gençlerimizi geleceğe hazırlarken onların gelecekten ne beklediği ve onların beklentilerine yönelik bizim ne yaptığımız önemli. Bunun için gençlerimizin fikirlerini almak ve onların gelecek beklentilerine hızlı ve nitelikli cevaplar verebilmek için bu buluşmaları önemsiyoruz. Geleceğin dünyasında ihtiyaç duyulan becerilerin farklılaşmış olması meslekleri dönüştürmeye başladı. Gençlerimizin bunun farkına vararak geleceklerini planlarken bu gelişmeleri göz önünde bulundurması hem kendi gelecekleri hem de ülkemizin geleceği açısından önem arzetmektedir. Öğrencilerimizle yapay zeka, endustri 4.0. nesnelerin interneti, Milli uzay programı, Ulusal Yapay zeka stratejleri, milli teknoloji hamlesi, Teknofest Teknoloji yarışmaları ve sosyal medya gibi konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Öğrencilerimizin dünya ile rekabet edebilecek bilgi ve donanıma sahip olarak ilgi, yetenek ve yeterlilikleri doğrultusunda gelişimlerini ekip anlayışı içeresinde sağlamak için okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizle çalışıyoruz. Desteklerinden dolayı idareci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyor, gelecek hedeflerine ulaşma yolunda bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum." dedi.

17-02-202217-02-202217-02-202217-02-202217-02-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.