KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERİMİZİ VE AİLELERİNİ ZİYARET EDİYOR

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERİMİZİ VE AİLELERİNİ ZİYARET EDİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş deprem bölgesinden ilçemize gelen öğrencilerimizi ve ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor.

Okul yöneticileri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, "Ülke olarak yaşadığımız asrın felaketinin yaralarını milletçe tek yürek olarak omuz omuza dayanışma içersinde sarmaya çalışıyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemizdeki yaklaşık 40 okulumuzda deprem bölgesinden nakil gelen 250 öğrencimize ev sahipliği yapıyoruz. Okul yöneticilerimizin üstün gayretleriyle öğrencilerimize eğitim öğretim ile ilgili her türlü imkanı sağlıyor, rehber öğretmenlerimiz başta olmak üzere bütün öğretmenlerimizin değerli katkıları ile de öğrencilerimize psikososyal destek vermeye gayret ediyoruz. Öğrencilerimizi ailelerinin yanında ziyaret ederek her daim yanlarında olduklarımızı ifade ediyor, onların talep ve önerilerini alıyoruz. Safranbolu eğitim ailesi olarak ilçemizde misafir ettiğimiz vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin hizmetindeyiz. Allah milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın." dedi.

03-03-202303-03-202303-03-202303-03-2023

  

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.