KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DEPREM BÖLGESİNDEN GELEN ÖĞRENCİLER İÇİN KYK YURDUNDA AÇILAN ANASINIFINI ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DEPREM BÖLGESİNDEN GELEN ÖĞRENCİLER İÇİN KYK YURDUNDA AÇILAN ANASINIFINI ZİYARET ETTİ

Kahramanmaraş merkezli yaşadığımız depremler sonrası deprem bölgelerinden ilçemize gelen ve KYK İsmail Necati Öğrenci Yurdunda konaklayan vatandaşlarımızın okulöncesi çocukları için yurt binası içinde açılan anasınıfını ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş öğrencilerimizle sohbet etti.

Şube Müdürümüz İhsan Parlak'ın da katıldığı ziyaret sonrası açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş; "Millet olarak hepimizi derinden üzen ve etkileyen asrın felaketini bizzat yaşayan deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın Devletimizin almış olduğu tedbirler kapsamında yerleştirildikleri İsmail Necati Efendi KYK Yurdunda okul öncesi çocuklarımız için anasınıfı açmış bulunmaktayız. Çocuklarımıza başta psikososyal destek olmak üzere birçok alanlarda hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Ayrıca ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize taşıma kapsamında Kalealtı okulumuzda eğitim öğretim hizmeti alma imkânı sunuyoruz. Ortaöğretim çağındaki öğrencilerimizi de kendilerine uygun okul türlerine kayıtlarını yaparak okullarına ulaşımlarını da devletimizin imkânlarını kullanmak suretiyle karşılıyoruz. Safranbolu eğitim ailesi olarak, şehrimizde ikamet eden vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin hizmetindeyiz." dedi.   

22-02-202322-02-202322-02-202322-02-202322-02-202322-02-202322-02-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.