KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN GÜMÜŞ'ÜN KADİR GECESİ MESAJİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN GÜMÜŞ'ÜN KADİR GECESİ MESAJİ

     İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş  Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı. Gümüş mesajında şu ifadelere yer verdi:

     "Manevi iklim ve rahmetin yoğun olduğu Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gece, kâinatın ve varoluşun özeti olan Kur'an'ın indirildiği gecedir.

      Kadir Gecesi'nde doruğa çıkan manevi güzelliklerin diğer günlerde de artarak devam etmesini ve millet olarak aramızdaki sabrı, hoşgörüyü, yardımlaşmayı arttırmasını, paylaşmayı ve özveriyi pekiştirmesini, salgın sürecinin en kısa sürede sona ererek ülkemizin bu zorlu süreci başarıyla atlatmasını temenni ediyorum.

      İnsanlığa bir rahmet kapısı, bir umut pınarı olarak bahşedilen Kadir Gecesi aynı zamanda, hayatımızın çok hızlı seyreden akışı içinde geçmişimizi değerlendirerek sorgulama, günahlardan arınma, unutarak ve bilmeyerek işlediğimiz hatalara tövbe edip Rabbimizden  af ve bağışlanma dileme zamanıdır.

       Bu duygu ve düşüncelerle başta aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, bu gecede yapılan duaların birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, salgın sürecinin sona ermesine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını diliyorum."

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.