KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ İLE YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ İLE YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Safranbolu İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile Sunal Tülbentçi Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde yılsonu değerlendirme toplantısı yapıldı.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan Gümüş başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürlerimiz, Sayın Ayhan ÖZEKEN, Sayın Murat ÇORBACI, Sayın Yavuz AYDIN, Sayın Ayhan YILMAZ ve Müdürlüğümüz personeli katıldı. Toplantıda 2019 yılı boyunca Müdürlüğümüz bünyesinde yapılan iş ve işlemler detaylı bir şekilde ele alındı.

Sayın GÜMÜŞ,  Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları olarak toplumun inşasını üstlendiklerini, Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitiminde yer alarak geleceğin inşasında önemli bir rol oynadıklarını, bunun bilincinde olarak sorumluluk duygusu içinde işlerin   yapılması gerektiğini ifade ettiler.

Eğitim öğretimin sorunsuz bir şekilde devamı için tüm idarecilerimizin ve çalışanlarımızın üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirdiğini vurgulayan Sayın GÜMÜŞ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz tarafından yetkili oldukları birimlerle ilgili iş ve işlemler hakkında güncel bilgiler ve değerlendirmeler aldıktan sonra özverili çalışmalarından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline teşekkür ederek yeni yılda sağlıklı ve mutlu günler geçirmelerini temenni etti. Birlikte yenilen yemeğin ardından toplantı sonlandırıldı.

27-12-201927-12-201927-12-201927-12-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.