KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ZATİ AĞAR İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ZATİ AĞAR İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Şube Müdürümüz Ayhan YILMAZ ile Zati Ağar İlkokulunda öğretmenimizle bir araya geldi. Ziyarette, yapılan çalışmalar, yatırımlar, kazanılan başarılar, hedefler ve beklentiler gibi pek çok konu gündeme alındı.

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, toplantıda Öğretmenlerimize İlçemiz okullarının eğitim durumu hakkında bilgi vererek, geçen seneki başarıların artarak devam edeceğini ifade etti. Okulların sportif, sosyal ve kültürel alanlardaki faaliyetleri başta olmak üzere eğitim seviyesinin daha da yükseltilmesi konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Öğretmenlerimiz de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ ile karşılaştıkları sorunları ve çözüm önerilerini paylaştılar. Öğretmenlerimizi dinleyen Sayın Hasan GÜMÜŞ; Öğretmenliğin özveri gerektiren bir meslek olduğunu, topluma sevgi ve değerleri öğretenlerin   öğretmenler olduğunu belirterek "Geleceğin nesillerini yetiştirerek, bir anlamda geleceği inşa ediyorsunuz" dedi.

Sayın GÜMÜŞ; "Bu açıdan bize emanet edilen sevgili çocuklara nitelikli bir eğitim verirken, onlara sevgiyi ve değerlerimizi de öğreteceğiz, geleceğe hazırlayacağız. Bunun için karşılıklı iletişimi kuvvetlendirerek öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitebilmek öncelikli hedefimiz, bu tür toplantıların karşılıklı duygu ve beklentilerin dile getirilmesi ve daha iyi anlaşılmak için gerektiğine inanıyorum ve sürekli bir şekilde bütün öğretmenlerimizle bir araya gelerek ilçemizde yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında sizlerle bir araya geleceğiz" dedi.

         İlçe Müdürümüzün ziyaretinden dolayı öğretmenlerimiz mutlu oldukları görüldü.

24-10-201924-10-201924-10-201924-10-201924-10-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.