KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİT MUSTAFA ARIK ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİT MUSTAFA ARIK ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

             İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, Şehit Mustafa Arık Ortaokulunu ziyaret etti.  Sayın GÜMÜŞ'e, Şube Müdürlerimiz Ayhan ÖZEKEN ile Ayhan YILMAZ da eşlik ettiler.

           Şehit Mustafa Arık Ortaokulunun çalışmaları hakkında fikir alışverişinin yapıldığı görüşme sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Okulun fiziki yapısı ve yapılacak projeler hakkında bilgiler alan Sayın Hasan GÜMÜŞ;

           "Öğretmenliğin özveri gerektiren bir meslek olduğunu , topluma sevgiyi ve değerleri öğretenlerin   öğretmenlerimizin olduğunu , geleceğimiz olan nesilleri yetiştirenlerin öğretmenler olduğunu 'söyledi.,     Gümüş, ' 2023 Egitim Vizyonu doğrultusunda bizlere emanet edilen sevgili çocuklara nitelikli bir eğitim verirken, onlara sevgiyi ve değerlerimizi de öğreteceğiz, geleceğe hazırlayacağız. Bunun için karşılıklı iletişimi kuvvetlendirerek öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitebilmek öncelikli hedefimiz, bu tür ziyaretlerle karşılıklı duygu ve beklentilerin dile getirilmesi açısından gerektiğine inanıyorum 'dedi. Safranbolu da ki eğitim öğretim faaliyetlerinin başarılı bir noktada olmasında  verdiği desteklerden ötürü İlçe Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER'E teşekkür ediyorum dedi.

           Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetlerini ifade eden öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ve bundan sonrada daha fazlasıyla göstereceklerini söylediler.

30-09-201930-09-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.