KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOGLU Şampiyonları Ödüllendirdi

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOGLU Şampiyonları Ödüllendirdi

Okul Sporları Türkiye Finallerinde 50 kg sol kolda Türkiye 2.si olan Ovacuma ÇPAL öğrencimiz Merve ÖZTÜRK, 55 kg sağ kolda Türkiye 2.si olan Ovacuma ÇPAL öğrencimiz Güler KAYA, 65 kg sol kolda Türkiye 3.sü olan Ahi Evran MTAL öğrencimiz Yusuf KILIÇ ve Okul Sporları Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 42 kg bayanlar kategorisinde Türkiye 3.sü olan Evliya Çelebi MTAL öğrencimiz Hayrunisa SEZER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Okul Müdürlerimiz Hakan ÇİFTÇİ, Muammer DEMİRTAŞ, Nurullah HAZİNEDAR ve Ahi Evran MTAL Metal Teknolojileri öğretmenimiz Tuğrul AKDEMİR'in eşlik ettiği ziyarette ODABAŞOĞLU, gösterdikleri başarılardan dolayı öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Öğrencilerimizin başarılarını destekleyen okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

ODABAŞOĞLU yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Safranbolu İlçemiz akademik başarıda olduğu kadar sportif faaliyetlerde de her gün başarısını artırmaya devam ediyor. Bizler de öğrencilerimizin sadece akademik başarılarını değil sportif yeteneklerini de geliştirmek için yoğun bir çalışma ve etkinlikler içindeyiz. Okul Sporları kapsamında gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası turnuvalara katılarak ilçemizi en iyi şekilde temsil etmekteyiz. İlerleyen zamanlarda da öğrencilerimizi desteklemeye devam edeceğiz."

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün öğrencilerimize başarı belgelerini ve hediyelerini takdim etmesinin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

04-04-202404-04-202404-04-202404-04-202404-04-202404-04-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.