KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYAT BOYU ÖĞRENME KURSLARIMIZI ZİYARET ETTİ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HAYAT BOYU ÖĞRENME KURSLARIMIZI ZİYARET ETTİ

       Safranbolu Halk Eğitim Merkezi tarafından Ovacuma da açılan kurslarımızdaki kursiyerlerimizin el emeği göz nuru eserlerini görmek ve kursiyerlerimizin istek ve taleplerini dinlemek için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, halk eğitim kurslarını ziyarette bulundular.

       Sayın GÜMÜŞ,  eserleri incelerken gösterdikleri gayret ve başarılardan dolayı usta öğretici ve kursiyerlere teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi. Özellikle öğrencilerimizin ve kursiyerlerimizin sosyalleşmesi, meslek edinmesi ve ev ekonomisine katkıda bulunması açısından bu kursların çok önemli olduğunu belirtti.

       Eğitimin İnsan hayatında olmazsa olmaz bir unsur olduğunu ve eğitimin yaşının olmadığını dile getiren Sayın GÜMÜŞ, Halk Eğitimi Merkezlerinin birer fırsat olduğunu, insanların serbest zamanlarını çeşitli alanlardaki kurslara devam ederek doldurabileceklerini ifade ederek, bu kursların ilgi, yetenek ve yeterlilikleri de ortaya çıkarttığını, kişilerin iletişim ve sosyalleşme becerilerine de katkı sunduğunu belirtti.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, "Bu tür kursların açılmasında bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız Sayın  Dr. Fatih ÜRKMEZER'e teşekkür ediyorum." dedi.

       Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kurslara katılan kursiyerler, ziyaretlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ'e duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

15-01-202015-01-202015-01-202015-01-202015-01-202015-01-202015-01-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.