KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE HAYAT BOYU ÖĞRENME KOMİSYONU TOPLANTISI SAFRANBOLU HALK EĞİTİMİ MERKEZİNDE YAPILDI

İLÇE HAYAT BOYU ÖĞRENME KOMİSYONU TOPLANTISI SAFRANBOLU HALK EĞİTİMİ MERKEZİNDE YAPILDI

        İlçe Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu sene sonu toplantısı Safranbolu Halk Eğitimi Merkezi ve ASO toplantı salonunda yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş başkanlığında yapılan toplantıya, Şube Müdürümüz Enver Ayata, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Sefer Sonuç, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, toplantının açılışında yaptığı konuşmada Safranbolu eğitim ailesinin örgün ve yaygın eğitim kurumları ve bu kurumlardaki yönetici, öğretmen, öğrenci, usta öğretici, kursiyer ve veliler ile büyük bir aile olduğunu belirterek 2023 eğitim vizyonu doğrultusunda örgün eğitimin dışarısında kalan tüm vatandaşlarımıza halk eğitim merkezi aracılığıyla ihtiyaç duydukları alanlarda bilgi, donanım ve mesleki yeterliliklerini arttıracak eğitimler verdiklerini ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş hayat boyu öğrenme faaliyetlerinin topluma beşikten mezara kadar rehberlik hizmeti sunma misyonu ve hayata mutlu bireyler hazırlamak için her zaman, her yerde, herkese eğitim anlayışıyla sürdürüldüğünü vurgulayarak bu çalışmalarda görev alan ve emek sarfeden yönetici, öğretmen ve usta öğreticilere, eğitimlere ve kurslara katılan kursiyerlere ve hayat boyu öğrenme süreçlerine katkı veren kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerine teşekkür etti.

    Toplantı, katılımcıların gündem maddeleri doğrultusunda görüş ve önerilerini ifade etmeleri ile sona erdi.  

 

  09-07-202109-07-202109-07-202109-07-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.