KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

İLÇE EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Safranbolu Eğitim Kurumları Müdürler Kurlu toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş başkanlığında Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevi gerçekleştirildi.

Şube Müdürleri Ayhan YILMAZ, Enver AYATA ve Özkan İNCE ile İlçedeki okul ve eğitim kurumlarının müdürlerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, "Safranbolu eğitim ailesi olarak 2020-2021 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Hem uzaktan hem de yüz yüze olarak gerçekleştirilen yoğun bir eğitim öğretim sürecini geride bıraktık. Bu süreç ilk defa tecrübe ettiğimiz, her zamankinden farklı ve daha zor bir süreçti. Ama biz eğitimciler için başarıya giden yolda hiç bir mazerete yer yoktur. Pandemi sürecinde bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettik. Böylece 2020-2021 eğitim öğretim yılını devletimizin aldığı önlemler ve sunduğu imkânlar ile sizlerle birlikte öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin özverili ve gayretli çalışmaları sayesinde başarıyla ve sorunsuz olarak tamamladık. Bundan dolayı başta siz yöneticilerimiz olmak üzere bütün öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Desteklerini esirgemeyen ve okullarımız ile yakinen ilgilenen Sayın Kaymakamımız Mehmet Türköz'e Safranbolu eğitim ailesi adına teşekkürlerimi arz ediyorum" dedi.

       2020-2021 eğitim öğretim yılının değerlendirildiği toplantıda;

·       Uzaktan eğitim çalışmaları, EBA kullanımı ve öğrenci katılımı

·       Yüz yüze eğitim ve "Okulumu Temiz" çalışmaları

·       Akademik başarı, 2021 LGS değerlendirme

·       Yaz dönemi "Telafide Ben de Varım" ve "DYK" Kursları

·       Mesleki ve Teknik Eğitim, Özel Eğitim ve Rehberlik çalışmaları

·       Hayat Boyu Öğrenme faaliyetleri, Taşımalı Eğitim

·       Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikler, proje çalışmaları

·       Okul Aile Birliği çalışmaları ve veli ziyaretleri

·       Yapımı devam eden okul inşaatları ve bakım onarım çalışmaları

gibi bir çok gündem maddesi görüşülerek yapılan çalışmalar değerlendirildi. Şube Müdürlerimizin kendi alanlar ile ilgili sunumları ile toplantı sona erdi.

02-07-202102-07-202102-07-202102-07-202102-07-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.