KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL BİRİNCİLERİ SAFRANBOLU'DAN

İL BİRİNCİLERİ SAFRANBOLU'DAN

2022-2023 Sezonu Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal, Yıldız Erkekler Basketbol ve küçükler Judo kategorilerinde İL BİRİNCİLERİ Safranbolu Kanuni Ortaokulundan oldu.

İl Birincisi olarak 3-5 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan bölge finallerinde ilimizi temsil etme hakkı kazanan Safranbolu Kanuni Ortaokulu Futsal, Basketbol ve Judo takımları kupaları ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü ziyaret ettiler.

Okul Müdürü Hasan Turgut Soysal, Beden Eğitimi Öğretmenleri Orkun Ateş, Ali Pekşen, Yaşar Kara ve takımlarda yer alan öğrencilerin yer aldığı ziyarette konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş; "Başarıyı sadece akademik başarıdan ibaret görmüyoruz. Öğrencilerimizin ve gençlerimizin hem akademik alanda hem de sosyal kültürel etkinliklerden sanatsal faaliyetlere, sportif müsabakalardan teknolojik yeniliklere ve gelişmelere kadar farklı alanlarda çok yönlü olarak yetişmelerini ve başarılı olmalarını arzu ediyor ve bu yönde çalışıyoruz. Öğrencilerimizin akademik alandaki başarılarının yanında farklı alanlarda elde ettikleri başarılar bizleri sevindirmektedir. Safranbolu Kanuni Ortaokulu futsal, basketbol ve judo takımlarında yer alan öğrencilerimizi ve onlara liderlik eden öğretmenlerimizi İl Birincisi olmalarından dolayı kutluyorum. 3-5 Mayıs tarihlerinde Düzce ve Karabük'te yapılacak olan Bölge Finallerinde öğrencilerimize başarılar diliyorum." dedi.

  14-04-202314-04-202314-04-202314-04-202314-04-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.