KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ULUSAL BAŞARIMIZA VOLEYBOL İLE YENiSINi EKLEDiK

ULUSAL BAŞARIMIZA VOLEYBOL İLE  YENiSINi EKLEDiK

        Voleybol Türkiye Şampiyonası yari finallerinde Safranbolu Ünsal Tülbentçi Ortaokulu ögrencilerimiz 2.olmuslardir.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Okul Müdürümüzü, Beden Eğitimi Öğretmenimizi ve Voleybol Türkiye Şampiyonası yari finallerinde büyük bir başarı gösteren öğrencilerimizi elde ettikleri başarıdan dolayı tebrik etti.

         Sayın Gümüş, öğrencilerin spor branşlarında almış olduğu başarıların önemli olduğunu ifade ederek “Sportif faaliyetlerde başarılı öğrencilerimizi keşfedebilmek önemlidir. Bu öğrencilerimizin almış oldukları başarı bunun bir göstergesidir. İnşallah öğrencilerimizin almış olduğu başarıları daim ve devamlı olur. Çünkü sporda devamlılık esastır. Sportif faaliyetlerde başarılı olmak içinde çok çalışmak ve disiplinli olmak gerekir. Bu anlamda öğrencilerimizi kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi..

        Sayın Gümüş, çocuklarımıza ve gençlerimize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız  Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer’e, teşekkürlerimi sunuyorum’’dedi.

07-04-201907-04-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.