KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİMİZ KUR´AN-I KERİM´İ GÜZEL OKUMA BÖLGE 1.CİSİ OLDU
![ÖĞRENCİMİZ KUR´AN-I KERİM´İ GÜZEL OKUMA BÖLGE 1.CİSİ OLDU](/meb_iys_dosyalar/2019_03/16204813_a7cfe01c-90e4-4837-8706-373e1f5115b0.jpg)
Genç Sada Kur´an´ı Kerim´i Güzel okuma yarışması Bölge Finalinde Safranbolu Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencimiz Mücahid Melih Dağdelen Birinci olup Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanmıştır.
Öğrencilerimizin başarısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü gururlandırmıştır. Bu başarıların mimarı olan öğretmenlerine ve idarecilerine teşekkür ediyor, öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyoruz.