KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLERİMİZ OKULDA ZİYARET EDİLDİ

DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLERİMİZ OKULDA ZİYARET EDİLDİ

        Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Mesleki Yarışmaların Karabük İl Finallerinde Safranbolu Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Katıldığı yarışmaların tamamını kazanarak bir ilke imza attılar. 

        Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, derece elde eden öğrencilerimizi okullarında ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik ederek öğrencilerimize hediyelerini takdim ettiler.  Ziyarete  Şube Müdürlerimiz Sayın Yavuz Aydın ve Sayın Murat Çorbacı da katıldılar.

       Sayın Gümüş; “Yarışmalarda derece elde eden gençlerimizin motivasyonunu arttırmak için bir araya geldik.. Bu çocuklarımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz. Öğrencimizin bu başarısı, diğer arkadaşlarına da olumlu etkileyecek ve güçlü bir motivasyon oluşturacağına inanıyoruz.

       Sayın Gümüş, ‘Öğrencilerimizin her daim yanlarında olduğumuzu, onlar için çok daha önemli ve güzel projeler üzerinde çalıştığımızı hatırlatmak isterim. Öğrencilerimiz gerek kültürel gerek sportif gerekse sanatsal anlamda Safranbolu’ya, ailelerine, okullarına, öğretmenlerine büyük mutluluklar yaşattılar. Bu anlamda bizler sizlerle gurur duyuyoruz. Bir kez daha sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, konuşmasına devam ederek ‘Öğrencilerimizin başarısı  ilimizi ve ilçemizi gururlandırmıştır.  Bu güzel başarının kazanılmasında desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Sayın  Dr Fatih Ürkmezer’e teşekkür etti. 

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, ‘Bu başarıların mimarı olan öğretmenlerine ve kendisine her türlü desteği veren okul idaresine teşekkür ediyor, öğrencilerimizi başarılarından dolayı tek tek tebrik ediyoruz ’dedi

09-01-201909-01-201909-01-201909-01-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.